O distributorovi

Majitel firmy je charismatický muž ve středních letech, který byl vždy zdatný v obchodní komunikaci, managementu a prodejních dovednostech.

Dlouhou dobu hledal na trhu produkt, který by ho zaujal, kterému by věřil a který by ho motivoval. Po čase našel výrobní firmu, která se specializuje na dietní produkty, řešící různé alergie a intolerance, hlavně na lepek, či laktózu. To byl směr, který jej oslovil.

Právě spojení kvalitní výroby, zdravých produktů a stálých inovací výrobců ho přesvědčilo, aby svou energii investoval do vybudování obchodní firmy, která distribuuje značky světových lídrů v oblasti specializovaných diet a zdravých potravin.

 

„Uspokojování potřeb druhých je to, co mě naplňuje a v co věřím.“

Pavel Schoffer, majitel firmy

 

Pokud hledáváte kvalitní, chutné a výjimečné produkty, věříme, že vás zaujmeme a produkty vás nejen osloví, ale výrazným způsobem obohatí jak váš jídelníček, tak kvalitu vašeho života či života vašich blízkých.

 

Jak chceš, aby se lidé chovali k tobě, tak se chovej k nim.“

naše motto

 

Vize firmy

Naší budoucnost vidíme v pozici lídra v prodeji dietních výrobků. Vnímáme se jako spolehlivý, zodpovědný a přátelský dodavatel bezlepkových výrobků a nízkobílkovinných produktů přímo k vám do firmy, či domů. Chceme být vaším partnerem a poradcem, ne pouze dodavatelem.

 

Pro obchodníky, prodejny a maloobchody

Jestli se chcete stát naším partnerem, například máte velkoobchod, malou prodejnu nebo eshop, a rádi byste nabídli svým zákazníkům kvalitu a chuťově vytříbené produkty, kontaktujte naše obchodní oddělení.